Gällivare Näringsliv AB

Har tiden kommit för att anställa mer personal? Behöver din personal nya kunskaper? Söker du samarbetspartners? Eller vill du kanske gå vidare efter nya stigar? Vi kan hjälpa dig med rekrytering, kompetensutveckling, affärs- och produktutveckling, nätverk och försäljning av företaget.

 

 

 

Kontakta vår företagslots

Monica Johansson
+46 70 236 31 96
monica.johansson@gallivarenaringsliv.se

 

 

 

Läs mer om oss och våra tjänster på Gällivare Näringsliv AB:s webbplats. Länk till webbplatsen


Gällivare Näringsliv AB
Storgatan 15 1tr, 982 31 Gällivare

 

Roger Hansson
VD
+46 70 266 26 90
roger.hansson@gallivarenaringsliv.se

 

Jenny Eriksson
Näringslivsutvecklare, digitalisering
+46 73 058 77 25
jenny.eriksson@gallivarenaringsliv.se

 

Monica Johansson
Företagslots
+46 70 236 31 96
monica.johansson@gallivarenaringsliv.se

 

Josefin Bennet-Kjellsson
Föräldraledig

 

Julia Palo
Projektledare
Face of Gällivare
+46 72 735 31 36
julia.palo@gallivarenaringsliv.se

 

Catrin Keskitalo
Utbildning, ansvarig för föreningar
Face of Gällivare
+46 76-805 97 00
catrin.keskitalo@gallivarenaringsliv.se

 

Katarina Larsson
Utbildningsansvarig
Face of Gällivare
+46 72 735 31 27
katarina.larsson@gallivarenaringsliv.se